אודות

הקבוצה שמאחוריך

בשוק הנדל"ן המשתנה והמורכב של היזמות ותחום ההתחדשות העירונית, קבוצת דורון פרטוש מהווה שחקנית מובילה ויציבה בזכות היותה היזמית והקבלנית כאחד, ובעלת איתנות פיננסית ומוניטין לאורך כ- 25 שנות פעילות. אנשי הקבוצה נמנים על הטובים בתחומם, ומאמינים בתהליך אמין ושקוף ובעבודה משותפת מול כל הגורמים, לרבות בעלי דירות, רוכשים, יועצים, קבלני משנה ועד אחרון העובדים.
החברה מביאה בשורה חדשה לכל פרויקט מכוח האמון שיצרה בשטח, הן מהרשויות והן מבעלי הדירות והרוכשים אשר נהנים מתהליך אופטימלי, תוך פיקוח וביצוע של חטיבות התכנון וההנדסה המתקדמת של הקבוצה. התכנון קשוב לצורכי הלקוח והפרויקט מבוצע בשימוש בציוד הנדסי, בטכנולוגיות ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

עידן חדש של בניין הארץ

אנו תופסים כל פרויקט כמתחם המביא תמהיל חיים שלם, עם תרבות צריכה המתקיימת בסביבת החיים הטבעית. משלב התכנון, אנו שמים דגש על מרחבי המחייה הסובבים את הבניין כדי לתת מענה לאיכות חיים טובה, חדשנית ויוקרתית, החל מטיפוח גינות ועד ליצירת מתחמי עסקים קטנים בלב המתחם עצמו.

קבוצה שהיא בית

גם אחרי פרויקטים רבים, אנחנו זוכרים את כל הסיפורים. את הסבתא בת ה 92 שליווינו בתהליך הפינוי ושזכתה לארח את הנכדים בבית החדש שחלמה עליו. הזוג הצעיר ששידרג את הנכס לקראת הריון ראשון, ויש עוד רבים. כחברה שצמחה מתחום הביצוע אנו רואים בחידוש הסביבה העירונית בישראל שליחות, שמטרתה ליצור מרקם עירוני – חדשני המותאם לאורח החיים המתקדם של כולנו. ללוות אנשים לחוויית מגורים חדשה, תוך מחויבות אמיתית לתהליך ולתוצר ברמה הגבוהה ביותר, זו ההשראה שלנו.

הצוות

הכירו את הפנים והשמות מאחורי החזון והמקצוענות, האנשים שלנו, שעובדים ללא לאות, לבנות לכם בית מושלם.

דורון פרטוש

מנכ״ל ומייסד הקבוצה

בראש הקבוצה עומד דורון פרטוש, בוגר מגמת הנדסת בניין וקבלן רשום. בעל וותק בייזום ובנייה של פרויקטים מורכבים בהיקפים נרחבים, מזה כ- 25 שנים. בין הפרויקטים הרבים שניהל וביצע נמנים שכונות מגורים, בניה פרטית צמודי קרקע, בניינים לבניה רוויה וקומפלקסים ומתחמי מגורים. כחלק ממתווה הקבוצה הייחודי, דורון מעורב בכל פרויקט ומלווה כל תהליך באופן אישי, החל משלב התכנון ועד המסירה ללקוח.

מאיה כהן, עו״ד

מנהלת תחום התחדשות עירונית

ירון גבאי

מנהל תחום תכנון

יעל רביבו כהן

מנהלת פיתוח עסקי

שרית ויסבלט

מנהלת כספים

יהודה נוימן

חשב כספים

רות הזאי

מנהלת מחלקת רכש

אייל גוליברודה

מנהל פרויקטים בחטיבת הביצוע

שלומי פרטוש

מנהל רכש ולוגיסטיקה בחטיבת הביצוע

כפיר כהן

מנהל רכש ולוגיסטיקה בחטיבת הביצוע